MÜ 2021: 18.-22. AUGUST    
MU

MÜ meened

Metsaülikooli T-särk

Metsaülikooli (MÜ) T-särk on Reet Ausi poolt MÜ jaoks valmistatud keskkonnasõbralik ja pika elueaga toode. MÜ T-särk maksab 25 eurot.

 

Metsaülikooli kott

MÜ kott on Reet Ausi poolt MÜ jaoks valmistatud keskkonnasõbralik ja pika elueaga toode. Kott on praktiline ja selles on mugav hoida ka loengumaterjalidega MÜ kausta. MÜ kott maksab 20 eurot.

OSALE

Uudiskiri

SA MÜ ehk Metsaülikool Eestis on vabatahtlikkusele rajanev organisatsioon, mis on loodud eesmärgiga edendada arutelukultuuri, vaagida ühiskondlikke probleeme pakkudes neile lahendusi ning diskuteerida riigi tuleviku üle.

Kontakt

   Võta ühendust
   info@metsaylikool.ee
    Google Maps
SA MÜ
a/a EE932200221029721408 (Swedbank)

Sotsiaalmeedia


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; mime_mail has a deprecated constructor in /data01/virt63858/domeenid/www.metsaylikool.ee/htdocs/profiles/drupalexp_shoot/modules/contrib/backup_migrate/includes/destinations.email.inc on line 88

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; backup_file has a deprecated constructor in /data01/virt63858/domeenid/www.metsaylikool.ee/htdocs/profiles/drupalexp_shoot/modules/contrib/backup_migrate/includes/files.inc on line 121